/  / Rynek na dopalaczach

Rynek na dopalaczach

null
© SEAT
null

We wrześniu sprzedaż nowych osobówek w Hiszpanii zwiększyła się o ponad 26%. To w dużej mierze zasługa programu dopłat, który osoby prywatne premiuje bonusem w wysokości 2 000 euro.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu zarejestrowano na rynku hiszpańskim 57 000 nowych samochodów osobowych. To wynik lepszy od tego zanotowanego rok wcześniej aż o 26,2%.

Widoczną poprawę koniunktury widać również w zestawieniu wyników skumulowanych, liczonych za okres od stycznia do września włącznie. Na hiszpańskie drogi wyjechało w tym czasie prawie 640 700 aut, co daje wzrost o dynamice 17,2%.

Przypomnijmy tylko, że osoby prywatne w Hiszpanii zainteresowane zakupem nowego samochodu nadal mogą liczyć na premię wrakową o wartości łącznie 2 000 euro. To już szósta faza programu dopłat na Półwyspie Iberyjskim.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane