/  / Rozpędzone Audi

Rozpędzone Audi

null
© Audi
null

To był najlepszy wrzesień w historii Audi AG. Dealerzy niemieckiej marki premium wydali klientom na świecie łącznie prawie 160 000 nowych samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu Audi po raz kolejny zanotowało wzrost sprzedaży. Oddając do rąk klientów 159 950 pojazdów (+6,4%), koncern z Ingolstadt ma na swym koncie już pięćdziesiąty siódmy z rzędu rekordowy sprzedażowo miesiąc i równocześnie najlepszy wrzesień w całej swej dotychczasowej historii. Wyniki podskoczyły szczególnie w Ameryce Północnej – o 17,6%.

Licząc natomiast łącznie od stycznia, sprzedaż Audi na świecie zwiększyła się o około 10%, osiągając wielkość blisko 1 298 650 egzemplarzy.

"Prawie 1,3 mln sprzedanych pojazdów w dziewięć miesięcy to nasz nowy rekord. Filarem wzrostu jest przede wszystkim dynamika rynków północnoamerykańskich - podkreśla Luca de Meo, szef sprzedaży Audi AG. "Do końca roku chcemy po raz pierwszy oddać do rąk klientów w USA, Kanadzie i Meksyku ponad 200 000 samochodów marki Audi".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane