/  / Rolls-Royce już wkrótce w Warszawie

Rolls-Royce już wkrótce w Warszawie

Rolls-Royce|(2013-05-07 22:19)
null
© Rolls-Royce
nullnull

Rolls-Royce Motor Cars ogłosił plany dla nowo autoryzowanego dealera w Polsce. W ubiegłym tygodniu, Auto Fus i producent super luksusowych samochodów podpisali umowę określającą, że nowe dealerstwo będzie nosić oficjalną nazwę Rolls-Royce Motor Cars Warszawa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Auto Fus był partnerem serwisowym firmy Rolls-Royce od 2010 roku i już wkrótce poszerzy swoje usługi o sprzedaż.

James Crichton, regionalny dyrektor Rolls-Royce Motor Cars na Europę
, powiedział: “Jako biznes rodzinny z wieloletnim doświadczeniem w motoryzacyjnym segmencie premium, Auto Fus ma wyjątkową pozycję do reprezentowania tej szczytowo luksusowej marki. Nasze dotychczasowe relacje biznesowe z Auto Fus dowiodły, że znaleźliśmy idealnego partnera do rozwoju sprzedaży w Polsce.”

Ceremonia podpisania umowy odbyła się w Goodwood w obecności właścicieli Auto Fus, Piotra Fusa i Tomasza Fusa oraz Tadeusza Fusa, założyciela firmy.

Piotr Fus podczas ceremonii skomentował: “Ten podpis oznacza kamień milowy w 68-letniej historii naszej firmy
. Jesteśmy bardzo dumni z możliwości reprezentowania tej jakże znanej marki”.

Tomasz  Fus dodał: „To początek nowej ery dla klientów Rolls-Royce w naszym ojczystym kraju. Jesteśmy przekonani, że Spirit of Ecstasy będzie mieć w Polsce świetlaną przyszłość”.
 
Rolls-Royce Motor Cars Warszawa otworzy tymczasowy salon w istniejącej lokalizacji jeszcze w lipcu. Planowanie architektury kompletnie nowego salonu już rozpoczęto, a oficjalne otwarcie nowej siedziby Rolls-Royce w Polsce planowane jest w roku przyszłym.

Ogłoszenie autoryzacji zbiega się z polskim debiutem modelu Wraith, czyli nowego grand tourera i najmocniejszego modelu w historii firmy.

Rolls-Royce Wraith zostanie zaprezentowany na ekskluzywnym pokazie w okolicach Warszawy już 11 maja.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane