/  / Rocznik Fleet Contact 2013 już dostępny

Rocznik Fleet Contact 2013 już dostępny

null
null

Wydawnictwo Fleet Meetings (wydawca miesięcznika Fleet) przygotowało godny uwagi projekt wydawniczy. To kolejna emisja rocznika "Fleet Contact 2013 – Vademecum samochodu firmowego".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fleet Contact to unikatowa publikacja stanowiąca najbogatszą na rynku bazę kontaktów do firm z branży motoryzacyjnej, flotowej i okołoflotowej. Opracowanie zawiera także najważniejsze informacje o firmach związanych z produktami i usługami flotowymi.

Na ponad 130 stronach rocznika prezentowane są kontakty do wszystkich liczących się firm i podmiotów z branży flotowej z takich dziedzin jak koncerny samochodowe, dealerzy, zarządzanie i finanse, ubezpieczenia, szkoły jazdy i szkolenia, paliwa i karty paliwowe, serwisy, opony, technologie, remarketing, wynajem i stowarzyszenia.

Fleet Contact to także wiedza merytoryczna. Przy współpracy z partnerami merytorycznymi przygotowane zostało swoiste vademecum wiedzy motoryzacyjnej i flotowej. Przeczytać tu można ciekawe wywiady, podsumowanie rynku CFM w 2012 roku. Można się dowiedzieć o najnowszych trendach w serwisowaniu, poznać, jakie nowości przygotowały koncerny oponiarskie i ile zapłacimy za paliwo w drugiej połowie roku.

Fleet Contact stanowi wyjątkową publikację również z uwagi na nietuzinkowy nakład (25 000 egzemplarzy), ale i dotarcie.

Rocznik będzie dystrybuowany na eventach branżowych organizowanych przez Fleet Meetings, takich jak m.in. Fleet Derby, Fleet Management Training czy Fleet Market.

Opracowanie jest też dostępne drogą elektroniczną na stronie fleet.com.pl.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane