/  / Renault Polska jako Fleet Leader 2013

Renault Polska jako Fleet Leader 2013

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Renault Polska otrzymało nagrodę Fleet Leader 2013 dla marki Dacia za bardzo dobre wprowadzenie na rynek modelu Dacia Dokker, który z wynikiem 1 703 sprzedanych sztuk zajmuje trzecie miejsce w swoim segmencie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podczas piątej edycji targów branżowych Fleet Market 2013 statuetkę odebrał Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży specjalnej i zbiorowej w Renault Polska.

Statuetki Fleet Leader 2013 to jedne z najważniejszych wyróżnień branżowych przyznawanych przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu Fleet. Wyróżnienia Fleet Leader trafiają do firm, ludzi, stowarzyszeń, które w danym roku zyskały wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym.

Lista zdobywców nagrody Fleet Leader 2013

Na targach Fleet Market, zorganizowanych 19 listopada w Warszawie, firma Renault Polska po raz pierwszy zaprezentowała też flotowej publiczności takie produkty jak nowe Megane, elektryczne Renault Zoe oraz nową Dacię Logan MCV.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane