/  / Renault o doniesieniach prasy francuskiej

Renault o doniesieniach prasy francuskiej

null
© Renault
null

Grupa Renault dowiedziała się o publikacji w dzisiejszej prasie francuskiej niewyważonego artykułu dotyczącego emisji zanieczyszczeń. Artykuł powołuje się na wybrane cytaty z protokołu opracowanego przez francuską Dyrekcję Generalną ds. Konkurencji, Konsumentów i Walki z Oszustwami (DGCCRF).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Grupa Renault nie komentuje trwającego w tej chwili postępowania w tej sprawie, które jest poufne i do którego na tym etapie nie ma dostępu. Dlatego też Renault nie może potwierdzić prawdziwości, rzetelności i wyczerpującego charakteru informacji podanych w artykule.

Renault zobowiązuje się do przedstawienia dowodów potwierdzających przestrzeganie przez Grupę obowiązujących przepisów oraz złożenia stosownych wyjaśnień osobom prowadzącym postępowanie urzędowe.

Grupa Renault stanowczo pragnie przypomnieć, że na żadnym etapie nie naruszyła europejskich ani krajowych regulacji dotyczących homologacji samochodów. Samochody Renault nie są wyposażone w oprogramowanie fałszujące działanie systemów oczyszczania spalin.

Grupa Renault będzie – tak jak do tej pory – w pełni współpracować z wymiarem sprawiedliwości w ramach postępowania prowadzonego przez władze Unii Europejskiej i Państwa Członkowskie i dotyczącego interpretacji norm określających warunki homologacji samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane