/  / Renault nagradza najlepszych dealerów

Renault nagradza najlepszych dealerów

Renault Polska|
null
© Renault
nullnull

Dwóch koncesjonerów Grupy Renault z Polski otrzymało nagrody w międzynarodowym konkursie "Dealer of the Year". Wyróżnione firmy to Alcar z Olsztyna oraz Renault Retail Group.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W roku 2013 o tytuł "Dealer of the Year", przyznawany przez Grupę Renault, walczyło 2 000 dealerów z ponad 36 krajów. 73 najlepszych zostało zaproszonych przez Jerome'a Stolla, zastępcę dyrektora ds. wyników i dyrektora handlowego grupy, na ceremonię wręczenia nagród, która odbyła się 4 kwietnia w Technocentre Renault (region paryski).

Tytuł "Dealer of the Year" jest cyklicznie przyznawany najlepszym dealerom pod względem:
- liczby sprzedanych nowych pojazdów, części zamiennych, akcesoriów i zawartych umów na świadczenie usług serwisowych,
- rentowności sieci,
- jakości usług oraz wskaźnika zadowolenia klientów.

Podczas uroczystości wręczenia nagród Jerome Stoll pogratulował elicie sieci Renault, doceniając jej zaangażowanie i profesjonalizm. Przypomniał także, jak ważny w relacji z klientem jest bezpośredni kontakt przy przekazywaniu wartości marek, produktów oraz usług oferowanych przez grupę, co znacząco wpływa na zadowolenie i lojalność klientów.

Z Polski wyróżniono dwóch koncesjonerów: Alcar z Olsztyna oraz Renault Retail Group.

"Wyróżnienie w konkursie Dealer of the Year 2013 to prestiżowa i niezwykle cenna dla nas nagroda za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie sprzedaży i jakości obsługi. Jesteśmy obecni w sieci Renault od ponad 20 lat i ta nagroda to przede wszystkim docenienie pracy całego zespołu firmy Alcar w Olsztynie, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za zaangażowanie - powiedział Marcin Rosoliński, prezes Alcaru.

"Jesteśmy dumni, że z roku na rok udaje nam się zwiększać sprzedaż i budować coraz trwalsze relacje z klientami, którzy wysoko oceniają jakość naszej obsługi. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i pomoc w sukcesywnej poprawie jakości. Nagroda Dealer of the Year 2013 to wyjątkowy kredyt zaufania i odpowiedzialność oraz dodatkowa motywacja do dalszej pracy".

"Wyniki konkursu Dealer of the Year 2013 to powód do dumy dla wszystkich pracowników Renault Retail Group Warszawa - zaznaczył Mirosław Dąbrowski, prezes Renault Retail Group Warszawa. "Nasza firma została laureatem tej prestiżowej nagrody trzeci rok z rzędu. Konsekwentna praca nad jakością obsługi klienta, sprawnością organizacji oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zostały docenione przez producenta. Motywuje nas to do zwiększenia wysiłków, aby nasze usługi odpowiadały w jak najwyższym stopniu potrzebom naszych klientów".

"Zdobycie nagrody Dealer of the Year 2013 to okazja, by podziękować przede wszystkim naszym klientom. Bez ich zaufania nie osiągnęlibyśmy tego wyróżnienia. Dziękujemy - zakończył prezes Dąbrowski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane