/  / Rekordowy październik Chevroleta w Polsce

Rekordowy październik Chevroleta w Polsce

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Od początku roku Chevrolet sprzedał w Polsce łącznie 9 015 samochodów. Jest to rezultat o 49% wyższy niż w analogicznym okresie 2011 roku, kiedy sprzedane zostały 6 064 samochody.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Najpopularniejszym modelem Chevroleta od stycznia niezmiennie było miejskie Aveo: łącznie nowe Aveo i Aveo Classic znalazły 3 935 nabywców, czyli o 30% więcej niż w okresie styczeń-październik rok wcześniej (3 025 sztuk).

Drugim najpopularniejszym Chevroletem w Polsce był Cruze, który został sprzedany od stycznia w liczbie razem 1 821 egzemplarzy (+95%). Na trzecim miejscu podium uplasował się Spark, który od początku tego roku znalazł 1 589 nabywców, czyli o 41% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W październiku sprzedano w Polsce 662 nowe auta Chevroleta, czyli o 6% więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej, kiedy Chevrolet Poland odnotował sprzedaż 623 samochodów, a także o 19% więcej niż we wrześniu 2012 roku. Ten wynik sprzedaży oznacza, że był to najlepszy październik pod względem sprzedaży w historii Chevrolet Poland.

Chevrolet kontynuuje ofensywę rynkową i z początkiem listopada wprowadza ofertę wyprzedażową na samochody z roku produkcji 2012. Aktualnie Captivę można kupić z rabatem w wysokości nawet do 10 000 zł, Malibu o 7 000 zł taniej, Orlando z rabatem 3 000 zł, Cruze’a nawet o 5 000 zł taniej, a Aveo z rabatem w wysokości do 4 500 zł.

Ponadto, w wybranych serwisach marki Chevrolet do końca listopada trwa specjalna zimowa akcja promocyjna. W jej ramach klienci korzystający z usługi wymiany opon mogą skorzystać z nieodpłatnej kontroli technicznej sprawdzającej gotowość samochodu do sezonu zimowego.

Obejmuje ona m.in. test akumulatora, kontrolę stanu i jakości płynu chłodniczego, kontrolę stanu zawieszenia. Oprócz tego wybrane akcesoria zimowe dostępne są z rabatem nawet do 30%. Promocją objęte są np. belki dachowe, boksy dachowe, uchwyty na narty, felgi stalowe i kołpaki oraz akumulatory.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane