/  / Rekordowe 9,5 miliona w zasięgu

Rekordowe 9,5 miliona w zasięgu

null
© Volkswagen
null

Dostawy zrealizowane na rynku światowym od stycznia powalają zakładać, że na koniec bieżącego roku kalendarzowego Grupa Volkswagen osiągnie wynik na poziomie łącznie około 9,5 mln sprzedanych samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie od stycznia do października bieżącego roku marki Grupy Volkswagen dostarczyły klientom na świecie łącznie około 7,85 mln samochodów. To więcej o 4,7% niż w analogicznym czasie 2012 roku.

Wzrost wypracowano również w samym miesiącu październiku: globalne dostawy Grupy Volkswagen osiągnęły dla tego miesiąca roku poziom ponad 818 900 egzemplarzy (+3,8%).

Na markę Volkswagen Samochody Osobowe przypadło w okresie styczeń-październik łącznie około 4,88 mln dostarczonych pojazdów, co daje wzrost w stosunku rocznym rzędu 3,4%.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane