/  / Recepta na udaną rekrutację w branży motoryzacyjnej!

Recepta na udaną rekrutację w branży motoryzacyjnej!

null
null

4 lata, 48 miesięcy, setki zatrudnionych pracowników, dziesiątki zadowolonych Pracodawców. Wiemy, jak to się robi!

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Szanowni Państwo,
26 października 2013 roku minęły 4 lata od uruchomienia przez IBRM SAMAR portalu Motokariera.pl. Od tego czasu nieustannie czerpiemy radość z poszukiwania ciekawych i efektywnych pracowników dla naszych Klientów, spotkań z niezwykłymi ludźmi i odgadywania potrzeb Pracodawców. Za nami wiele wyzwań: kilkaset zakończonych sukcesem rekrutacji, ciekawe audyty kompetencji istniejących zespołów.

Ciągłe mierzenie się z deklaracjami kandydatów i odgadywanie ich intencji, poszukiwanie idealnych mechaników, o których tak trudno na rynku, i wspólne rozwiązywanie z Pracodawcami sytuacji kryzysowych. Te 4 lata utwierdziły nas w przekonaniu, że wiele jeszcze do zrobienia, a każdy kolejny miesiąc udowadnia, że warto to robić.

Ostatni rok był dla nas szczególny - zmianie uległa nasza strona internetowa, w nowy, lepszy, sposób zarządzamy aplikacjami kandydatów i budujemy naszą bazę; zorganizowaliśmy też wiele skomplikowanych audytów kompetencji, zrekrutowaliśmy największą od początku istnienia firmy liczbę pracowników, a zaufało nam rekordowo dużo nowych firm. Dziękujemy!

Przed nami kolejne plany, nowe pomysły usprawnienia naszych usług (na razie jeszcze ich nie zdradzimy) i mamy nadzieję kolejne wyzwania i ciekawe projekty. Wszystkim Państwu, którzy w 2009 roku gratulowali nam pomysłu i zapewniali, że będą trzymać kciuki, dziękujemy!

Nie byłoby przecież tych 3 lat, gdyby nie Nasi Klienci. Dlatego już po raz kolejny z okazji naszych urodzin, życzenia chcielibyśmy złożyć właśnie Naszym Klientom. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, niekończące się dyskusje o kandydatach i niezmiennie cieszące nas rekomendacje...

A z okazji urodzin oczywiście prezenty!
Do końca listopada dla wszystkich Klientów:
- 4-miesięczna gwarancja na zatrudnionych kandydatów w standardzie, a także
- 20% rabat na usługi rekrutacyjne i audyty kompetencji

Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem : kontakt@motokariera.pl . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Samych sukcesów dla Państwa zespołów!
MotoKariera - Samar Group
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane