/  / Raiffeisen wynajmie ci auto

Raiffeisen wynajmie ci auto

Raiffeisen Leasing|
null
© Raiffeisen Leasing
null

Raiffeisen Leasing i Raiffeisen Polbank proponują klientom indywidualnym możliwość skorzystania z wynajmu samochodu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wynajem długoterminowy powstał z myślą o firmach korzystających z flot pojazdów. Teraz dzięki programowi „Wymarzone Auto” może z niego skorzystać każdy, kto chciałby użytkować auto i zmieniać je na nowe, co 12, 18 lub 24 miesiące. Co ważne - bez konieczności angażowania własnych oszczędności lub zaciągania kredytu.

Jak przekonują w Raiffeisenie, wynajmując samochód klienci uzyskują gwarancję stałej opłaty miesięcznej bez dodatkowych kosztów. Markę, model i wyposażenie pojazdu mogą wybrać z katalogu dostępnego w każdym oddziale Raiffeisen Polbanku. Sami także wybierają okres wynajmu oraz podejmują decyzję o wykupie samochodu lub wymianie na nowy. Wynajmowany samochód posiada w pakiecie ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz obsługę serwisową. 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane