/  / Rafał Markiewicz w zarządzie kmh media group

KADRY | Rafał Markiewicz w zarządzie kmh media group

null
null

Rafał Markiewicz objął stanowisko członka zarządu w strukturach kmh media group sp. z o.o. Będzie odpowiedzialny za realizację strategii sprzedaży w grupie kmh oraz za prowadzenie projektu kmp automotive.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Początki kariery Rafała Markiewicza związane były z firmą Avis, a następnie z dealerem marki Volvo Skan-Car, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, a później marketing dealerski. Od 2000 roku pracował w strukturach Daimler Chrysler Automotive Polska, a następnie Mercedes-Benz Polska.

W latach 2000-2006 Rafał Markiewicz zarządzał sprzedażą samochodów osobowych w regionie, od 2006 roku zajmował stanowisko National Key Account Manager działu flotowego samochodów osobowych Mercedes-Benz. Z sukcesami zwiększał udział sprzedaży aut flotowych na rynku polskim.

Przygoda z Porsche
Rafał Markiewicz od października 2012 roku pełnił w Volkswagen Group Polska stanowisko dyrektora marki Porsche. Odpowiedzialny był nie tylko za wyniki sprzedaży, ale także za obszar serwisu oraz wzmacnianie wizerunku marki samochodów z Zuffenhausen.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane