/  / PZWLP nagradza najlepszych

PZWLP nagradza najlepszych

PZWLP|
null
© PZWLP
nullnullnullnull

Podczas piątej gali nagród PZWLP, która odbyła się 29 listopada, cztery firmy uhonorowano statuetkami Mobilizator, Protektor, Eko Flota oraz Bezpieczna Flota. W dotychczasowych edycjach nagród PZWLP nominowano prawie 350 firm z całej Polski.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W dwóch pierwszych kategoriach nagrody otrzymały zdaniem jury najlepsze w Polsce firmy serwisowe. W kategorii "najlepszy serwis napraw mechanicznych" statuetkę Mobilizator otrzymała firma Dom Volvo z Warszawy, między innymi za najwyższą jakość obsługi oraz terminowość napraw.

"Wśród kryteriów, które członkowie związku uznali za kluczowe, są także zgodność kosztów z ustalonymi stawkami, bardzo niski odsetek reklamacji, jakość kompletacji dokumentów, wyposażenie serwisu, samochody zastępcze oraz wysokie standardy obsługi, w tym kontakt z naszymi firmami, godziny otwarcia czy dedykowani doradcy dla klienta flotowego - tłumaczy Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

W kategorii "najlepszy serwis blacharsko-lakierniczy" statuetkę Protektor otrzymała firma Dynamica Sp. z o.o. z Myślenic. Po raz pierwszy w pięcioletniej historii nagród PZWLP ta sama firma zdobyła nagrodę trzy razy z rzędu. Świadczy to o wysokim poziomie usług świadczonych przez laureata, który otrzymał najwyższą liczbę punktów od zrzeszonych firm.

"PZWLP nagradza najlepszych. Bardzo istotny jest jednak fakt, że w kategoriach Mobilizator i Protektor w czołówce serwisów zgłoszonych przez członków związku wysokie miejsca zajmują firmy nagradzane również w ubiegłych latach. Nagrody PZWLP oddają więc realny obraz wysokiego i wciąż rosnącego poziomu jakości obsługi we współpracujących ze związkiem serwisach - dodaje Leszek Pomorski.

Trzecią kategorią była "flota najbardziej przyjazna środowisku". Statuetkę Eko Flota, przyznawaną między innymi za niską średnią emisję CO2 w przeliczeniu na jeden samochód, systematyczne szkolenia kierowców na kursach eko-jazdy oraz działania niwelujące emisję szkodliwych substancji, odebrali przedstawiciele firmy Barlinek S.A. z Kielc.

W skład jury, obok prezesa PZWLP weszli również przedstawiciele Związku Polskiego Leasingu oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Statuetka Bezpieczna Flota, dla firmy najbardziej zaangażowanej w edukację kierowców trafiła do firmy Provident Polska S.A. z Warszawy, za szczególną dbałość o poziom bezpieczeństwa swoich kierowców, w tym organizowanie systematycznych szkoleń (m.in. e-learningu i zajęć praktycznych) w zakresie bezpiecznej, defensywnej i eko-jazdy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane