/  / Przegrupowanie w Mitsubishi

KADRY | Przegrupowanie w Mitsubishi

null
null

Polski oddział Mitsubishi Motors tworzy nowy dział marketingu i public relations. Na czele pionu stanął Łukasz Wójcik.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polski oddział Mitsubishi Motors tworzy nowy dział marketingu i public relations. Pion składa się z zespołów ds. marketingu oraz PR. Jego szefem został Łukasz Wójcik – wysokiej klasy menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży reklamowej i motoryzacyjnej.

Nowo utworzony dział ma za zadanie wzmocnić wizerunek firmy Mitsubishi Motors w Polsce i pomóc w realizacji ambitnych planów sprzedażowych. Zgodnie z wcześniejszą strukturą organizacyjną MMC Car Poland, działy marketingu i PR wchodziły do pionu sprzedaży – zarządzanego przez Adama Męcińskiego.

Łukasz Wójcik dołączył do zespołu "polskiego" Mitsubishi w maju bieżącego roku. Jest absolwentem wydziału ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. 15-letnie doświadczenie w obszarach marketingu, PR, CRM, zarządzania, tworzenia strategii i rozwoju biznesu Łukasz Wójcik zdobywał w renomowanych agencjach reklamowych i korporacjach takich jak Saatchi&Saatchi, Grey Worlwide oraz British American Tobacco. Przez niemal 10 lat pełnił obowiązki menadżera do spraw komunikacji w Volvo Car Poland, a ostatnie lata współpracował z Harvard Business Review Polska.

"Jestem dumny z możliwości pracy dla tak znakomitej marki, jaką jest Mitsubishi Motors, oraz możliwości uczestniczenia w procesie wzmacniania jej wizerunku w Polsce. Moim celem jest wzmocnienie świadomości i siły marki Mitsubishi oraz wsparcie sprzedaży poprzez wykorzystanie nowych, innowacyjnych narzędzi i technologii - powiedział Łukasz Wójcik.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane