/  / Przed kim dobre perspektywy?

DEALERZY | Przed kim dobre perspektywy?

null
© Mazda
null

Jak dealerzy poszczególnych marek ocenianą dochodowość swojego biznesu i szanse na dalszy rozwój? Według niezależnego badania, w tej akurat dziedzinie najlepsze nastroje powinny być w sieci Mazdy oraz Mercedesa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polscy dealerzy biorący udział w ankiecie pt. "VIII Niezależne badanie satysfakcji dealerów samochodowych" – oceniając wzrosty dochodów osiągnięte w minionym roku i patrząc na prognozy na rok nadchodzący – statystycznie najlepiej widzą sytuację w sieci Mazdy. Japońska marka nie tylko poprawiła swój wynik punktowy z poprzedniej edycji raportu, ale zdołała też utrzymać pierwsze miejsce w zestawieniu.

Na miejscu #2 plasuje się Mercedes, natomiast na pozycji #3 – podobnie jak rok wcześniej – znajdziemy Toyotę. W czołowej dziesiątce duże wzrosty obserwuje się ponadto w sieci Subaru oraz Suzuki.

Ocena wzrostu dochodów w minionym roku oraz prognoz na rok nadchodzący według dealerów TOP-10 (w nawiasie podano zmianę pozycji w stosunku do poprzedniej edycji rankingu):
 1. Mazda: 4,68 (–)
 2. Mercedes-Benz: 4,35 (+2)
 3. Toyota: 4,07 (–)
 4. Volvo: 4,04 (+1)
 5. Subaru: 4,03 (+12)
 6. SEAT: 3,75 (+3)
 7. Skoda: 3,74 (+4)
 8. KIA: 3,50 (–)
 9. Suzuki: 3,46 (+11)
10. Opel: 3,34 (-3)

Więcej informacji na temat raportu "VIII Niezależne badanie satysfakcji dealerów samochodowych" znaleźć można TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane