/  / Poznański kierunek PGD

DEALERZY | Poznański kierunek PGD

null
© PGD
null

Grupa PGD na przełomie września i października uruchomi w podpoznańskich Komornikach dealerstwa Nissana i Opla. One – wraz z salonem Infiniti – tworzyć będą Centrum Motoryzacyjne Komorniki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Inwestycja jest naturalną realizacją naszej zapowiedzi rozwoju w Wielkopolsce - komentuje Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD. "Cenimy potencjał wielkopolskiego rynku i jesteśmy jednocześnie przekonani, że regionalne centra motoryzacyjne, w oparciu o które prowadzimy działalność, w najlepszym stopniu pozwalają na kompleksową obsługę klientów biznesowych".

Powierzchnia każdego z budowanych salonów to prawie 1000 m2. Zakładany termin uruchomienia salonu Opla to wrzesień, a salonu Nissana – początek października. Wysokości nakładów inwestycyjnych zarząd Grupy PGD nie ujawnia.

CM Komorniki to wcale nie pierwsza inwestycja motoryzacyjna, jaką PGD zrealizuje na terenie Wielkopolski. Firma weszła bowiem na tamtejszy rynek po utworzeniu dealerstwa Opel Westmotor – salon ten w pierwszym roku działalności w strukturach Grupy PGD osiągnął aż czterokrotny wzrost sprzedaży.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane