/  / Powstaje nowy salon Nissana w Łodzi

Powstaje nowy salon Nissana w Łodzi

Auto Łódź|
null
© Nissan Auto Łódź
nullnullnullnullnull

Z początkiem września ruszyła budowa salonu dealerskiego Nissan Auto Łódź. Duży, nowoczesny obiekt powstaje przy głównej trasie wylotowej z Łodzi: ulicy Brzezińskiej 28 (vis-a-vis centrum handlowego M1).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych salonów Nissana w Polsce. Obiekt jest budowany według najnowszej koncepcji architektonicznych. Powierzchnia stacji to prawie 1 700 m2, 10 profesjonalnie przygotowanych stanowisk obsługowych, własna myjnia, strzeżony teren, kawiarnia dla klientów oczekujących w serwisie.

Oddanie obiektu planowane jest na przełom 2012 i 2013 roku.

Obecnie sprzedaż samochodów marki Nissan prowadzona jest w obiekcie zastępczym, usytuowanym tuż przy placu budowy. Nowy dealer Nissana mimo braku docelowej siedziby z początkiem kwietnia tego roku rozpoczął działalność operacyjną. Dzięki porozumieniu z importerem podjęto decyzję, że nie warto czekać na koniec budowy.

Do czasu przeprowadzki usługi serwisowe dokonywane są w specjalny przystosowanym obiekcie (hala usytuowana tuż za placem budowy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane