/  / Ponad 20 000 aut we flocie LeasePlan

Ponad 20 000 aut we flocie LeasePlan

LeasePlan|
null
© LeasePlan
null

LeasePlan Fleet Management utrzymuje pozycję głównego gracza branży wynajmu długoterminowego. Spółka finansuje i zarządza już flotą przeszło 20 000 aut.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Według najnowszych danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, LeasePlan Fleet Management jest liderem w kategorii FSL na polskim rynku wynajmu długotermniowego.

Przekroczenie progu 20 000 aut we flocie to kolejny sukces LeasePlan Fleet Management (Polska). Spółka od dłuższego czasu utrzymuje pozycję lidera wśród firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. LeasePlan to wiodący oferent w branży z 13-proc. udziałem w rynku krajowym. Przekroczenie progu 20 000 aut we flocie świadczy o dynamicznym rozwoju firmy.

"Co roku nasz park rośnie o około 10%. Potwierdzeniem tego, że idziemy dobrą drogą, jest fakt, że na pierwsze 10 000 pojazdów czekaliśmy 7 lat. Na drugie już tylko 5 - mówi Sławomir Wontrucki, prezes zarządu i dyrektor zarządzający LeasePlan Fleet Management (Polska).

Spółka nie tylko dynamicznie powiększa flotę. Z najnowszego raportu PZWLP i ZPL podsumowującego rok 2012 wynika, że LeasePlan utrzymuje pierwsze miejsce w kategorii Full Service Leasing (15 901 aut) oraz w kategorii wyłącznego zarządzania flotą FM (4 073 aut).

„Naszym celem jest proponowanie klientom usług kompleksowych i elastycznych, które odpowiadają ich potrzebom i oczekiwaniom. Stawiamy na stabilność kosztów i to wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji - podkreśla Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management (Polska).

Instytut Keralla Research szacuje poziom nasycenia usługą car-fleet-management całego rynku flotowego w Polsce na nie więcej niż 4%. Możliwa do pozyskania flota aut firmowych, które potencjalnie mogłyby być outsourcowane, to wciąż ponad 500 000 pojazdów. Tymczasem prognozy ekspertów z PZWLP wskazują na dalszy rozwój branży w 2013 roku na stałym poziomie 5-7%.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane