/  / Ponad 1100 aut w portfelu Getin Fleet

Ponad 1100 aut w portfelu Getin Fleet

Getin Fleet|
null
© Skoda
null

W rok od rozpoczęcia działalności Getin Fleet w portfelu spółki znalazło się ponad 1 100 pojazdów. Z oferty firmy skorzystały korporacje, firmy MSP oraz sektor publiczny. Jeden z ostatnich kontraktów to finansowanie samochodów służbowych dla Cemex Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pierwszy rok działalności Getin Fleet na polskim rynku zakończony został wolumenem ponad 1 100 wynajętych samochodów. Najnowszy kontrakt Getin Fleet zakłada wynajem długoterminowy 94 pojazdów dla firmy Cemex. Jest to jeden z wiodących, światowych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego, kruszyw i innych materiałów budowlanych.

Getin Fleet prowadzi rozmowy z kolejnymi firmami.

"Pierwszy rok działania spółki jest okresem ważnym, ponieważ weryfikuje podjętą drogę. W przypadku Getin Fleet udało się nam znaleźć miejsce na rynku – podkreśla prezes Tomasz Ślepowroński. "Siłę naszego przebicia stanowi konkurencyjna oferta dopasowana do potrzeb klientów, ale także do uwarunkowań gospodarczych i zmieniającego się rynku. Uważnie obserwujemy zachodzące zmiany i staramy się być zawsze krok do przodu w branży CFM. Konsekwentnie realizujemy naszą misję dostarczania elastycznych i innowacyjne rozwiązania dla małych i dużych podmiotów, a także sektora publicznego".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane