/  / Polska: Rekord Volkswagena

Polska: Rekord Volkswagena

null
© Volkswagen
null

W 2014 Volkswagen zanotował rekordowy wynik sprzedaży w Polsce. W minionym roku zarejestrowano nad Wisłą łącznie 31 258 osobowych Volkswagenów, czyli o 20,83% więcej niż w roku 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"W 2014 roku przekazaliśmy klientom 31 258 samochodów, co dziesiąte rejestrowane w Polsce nowe auto wyjechało z salonu Volkswagena. To rekordowy wynik dla naszej marki, który udało się osiągnąć dzięki bardzo szerokiej, dobrze dostosowanej do rynku ofercie oraz zaangażowaniu pracowników w centrali Volkswagena w Poznaniu i w salonach w całej Polsce - komentuje Wojciech Tomaszkiewicz, dyrektor marki Volkswagen w Polsce.

"Nasze samochody otrzymały w ciągu roku wiele nagród, najbardziej cieszy nas jednak zaufanie, jakim klienci darzą markę. Na to zaufanie wpływ mają bez wątpienia niezawodność i jakość naszych produktów. Samochody z Wolfsburga świetnie się sprzedają w całym cyklu życia produktu – np. Passat w 2014 roku (mimo iż był to ostatni rok produkcji modelu B7) był najlepiej sprzedającym się samochodem w klasie".

"Rok 2015 niesie ze sobą nowe wyzwania, nie mam wątpliwości, że jesteśmy na nie doskonale przygotowani i z optymizmem spoglądamy w przyszłość - podsumowuje dyrektor Tomaszkiewicz.

Największym zainteresowaniem klientów nad Wisłą cieszyły się następujące modele ze stajni Volkswagena: Golf (9 931 sztuk), Passat (6 118), Tiguan (3 558), a także Polo (3 106).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane