/  / Polska fabryka ze złotym medalem WCM

Polska fabryka ze złotym medalem WCM

FIAT|
null
© FIAT
null

Fabryka Fiat Powertrain Technologies w Bielsku-Białej oficjalnie otrzymała jakże prestiżowy złoty medal według światowej klasyfikacji organizacji produkcji WCM. Miejscem wręczenia nagrody był kongres WCM, zorganizowany w Krakowie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
O wielkim sukcesie fabryki Fiat Powertrain Technologies w Bielsku-Białej, która wcześniej otrzymała od WCM medal srebrny, informowaliśmy już w naszym serwisie kilka miesięcy temu (PATRZ TUTAJ).

W sumie podczas kongresu WCM w Krakowie wręczono 24 nagrody branżowe zakładom należącym do firm-członków World Class Association. Grupę Fiat, oprócz fabryki w Bielsku-Białej, reprezentowały też takie podmioty jak zakład imienia Giambattista Vico w Pomigliano d'Arco koło Neapolu oraz fabryka Iveco w Madrycie, które wyróżniono medalem srebrnym WCM.

Przypomnimy, że pod Neapolem powstają egzemplarze modelu Fiat Panda III generacji.

Z kolei medal brązowy WCM przekazano przedstawicielom firm Magneti Marelli (fabryki Bari, Venaria oraz Jihlava), Fiat Powertrain (fabryka Termoli), Chrysler Group LLC (fabryki Dundee, Windsor i Toledo), jak również sześciu placówkom Fiat Industrial.

W programie WCM zaangażowane są od roku 2006 niemal wszystkie zakłady produkcyjne Fiata, a 43 z nich uzyskało przynajmniej jedno wyróżnienie. To dowodzi, że działalność przemysłowa grupy poddawana jest stałemu procesowi doskonalenia i podwyższania poziomu konkurencyjności.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane