/  / Polak z nowymi zadaniami i to w Szwecji

KADRY | Polak z nowymi zadaniami i to w Szwecji

FORD|
null
null

Bogusław Głód został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego Ford Motor Company AB i jest pierwszym Polakiem zajmującym tego typu stanowisko w strukturach organizacyjnych Ford of Europe poza granicami naszego kraju.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z branżą motoryzacyjną Bogusław Głód związany jest od 1990 roku, zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach. Karierę w firmie Ford Polska rozpoczął w 2001 roku jako dyrektor działu serwisu i części zamiennych, a ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu.

W 2013 roku Bogusław Głód pełnił ważną rolę w opracowaniu strategii rozwoju sieci dealerskiej Forda w Europie. 1 marca 2014 roku przejmie swoje nowe obowiązki, zastępując na stanowisku Annę Muller, która po ponad 7 latach pracy postanowiła podjąć nowe wyzwania zawodowe poza strukturami Forda.

"Cieszę się, że Bogusław został dyrektorem zarządzającym Forda w Szwecji. Podczas pracy na dotychczasowym stanowisku w Polsce dał się poznać jako silny i dynamiczny manager, który wniósł znaczący wkład w rozwój firmy Ford na polskim rynku. Jestem przekonany, że w nowej roli będzie nadal osiągał doskonałe rezultaty - komentuje Hans Schep, dyrektor regionalny, Ford of Europe.

"Jestem niezmiernie dumny z tego wyróżnienia i z wielką przyjemnością przejmuję obowiązki dyrektora zarządzającego Ford Szwecja. Mam nadzieję, że wprowadzę firmę na nowe ścieżki sukcesu na szwedzkim rynku - mówi Bogusław Głód.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane