/  / Polak na czele Iveco Poland

KADRY | Polak na czele Iveco Poland

null
null

Daniel Wolszczak objął stanowisko dyrektora generalnego Iveco Poland. Jest on pierwszym Polakiem, któremu koncern powierzył to stanowisko.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Daniel Wolszczak związany jest z Iveco od roku 2001, kiedy to objął stanowisko area sales managera w dziale pojazdów ciężkich. W latach 2004-2006 pełnił funkcję managera odpowiedzialnego za sprzedaż pojazdów lekkich w Polsce. Następnie Daniel Wolszczak otrzymał powołanie na stanowisko dyrektora handlowego Iveco Poland, przejmując odpowiedzialność za sprzedaż całej gamy pojazdów tej marki.

Zmiany organizacyjne
Po nominacji dla Daniela Wolszczaka w październiku bieżacego roku funkcję dyrektora handlowego w Iveco Poland objął Michał Fersten, pełniący także w okresie przejściowym wcześniejsze obowiązki managera działu produktu i marketingu.

Massimiliano Perri – dotychczasowy dyrektor generalny Iveco Poland – objął zaś wysokie stanowisko w strukturach firmy na rynek rosyjski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane