/  / Pół miliona aut we flocie Alphabet

Pół miliona aut we flocie Alphabet

Alphabet|
null
© Alphabet
null

22 lutego Alphabet oficjalnie przekazał w użytkowanie 500 000. samochód w swojej flocie. Zamówienie na półmilionowe auto złożył w grudniu minionego roku klient polskiego oddziału Alphabet (Deloitte Polska).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się w miniony piątek w Monachium. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Alphabet, w tym Norbert van den Eijnden i Ed Frederiks (prezesi Alphabet International) oraz Leszek Pomorski (prezes Alphabet Polska).

Alphabet opiekuje się flotą Deloitte od 2003 roku, zarządzając ponad 100 pojazdami w full service leasingu. Grupa Deloitte od 12 lat należy do grona międzynarodowych klientów Alphabet, który obsługuje w sumie blisko 700 pojazdów dla 7 europejskich oddziałów firmy.

"Nasza współpraca z Alphabet jest bardzo satysfakcjonująca. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie doskonała komunikacja z doradcami oraz elastyczność i terminowość załatwiania wszelkich kwestii związanych z naszą flotą - podkreśla Leszek Tokarski, partner w Deloitte Polska. "Warto zaznaczyć, że każdy kierowca w naszej firmie posiada możliwość samodzielnego wyboru marki oraz modelu swojego auta w ramach określonego limitu. Ze względu na duże zróżnicowanie pojazdów, będące naturalną konsekwencją takiej polityki flotowej, wspomniana elastyczność jest szczególnie istotna. Planujemy kontynuować współpracę z firmą Alphabet, która jest obecnie naszym jedynym dostawcą usług flotowych".

"Współpraca z Deloitte Polska stanowi definicję specjalizacji naszej firmy, którą jest bycie dostawcą mobilności biznesu za pośrednictwem aut wszystkich marek - dodaje Leszek Pomorski, prezes Alphabet Polska. "Deloitte jest wymagającym klientem, stosującym politykę user-chooser. Wielomarkowość naszej oferty w połączeniu z naszą najsilniejszą stroną, którą jest jakość obsługi klienta, doskonale wpasowuje się tym samym w potrzeby firmy Deloitte".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane