/  / Pojazdy użytkowe Ford Otosan i nowe powłoki BASF

Pojazdy użytkowe Ford Otosan i nowe powłoki BASF

BASF|
null
© Ford
null

Firma BASF rozpoczęła współpracę z Ford Otosan i od początku tego roku dostarcza podkłady i lakiery bezbarwne do fabryki w tureckim Kocaeli.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Otosan Ford, lider tureckiego przemysłu motoryzacyjnego, jest centrum produkcyjnym pojazdów użytkowych Ford Europe. To tam powstają egzemplarze modelu Transit, Transit Connect oraz Transit Custom.

Oprócz dostarczania farb BASF oferuje pełne wsparcie przy wykorzystaniu swoich produktów, włącznie z grupą przedstawicieli technicznych obecną w zakładzie produkcyjnym. "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Ford Otoman - podkreśla Monika Pander, dyrektor działu samochodów ciężarowych i autobusów w Europie.

"W sektorze pojazdów użytkowych standardy jakości i usług, jakie muszą spełniać dostawcy farb, są wysokie. Udało nam się jednak przekonać Ford Otosan, że BASF spełnia ich oczekiwania".

Oprócz lakierów bezbarwnych BASF dostarcza nowemu klientowi z Turcji podkłady wodorozcieńczalne.

Paint Area Manager, Mutilu Aycan stwierdził, że "firma Ford Otosan jest zadowolona z współpracy z BASF ze względu na wysoką jakość dostarczanych produktów i usług".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane