/  / Podwójna premiera w Krakowie

Podwójna premiera w Krakowie

PGD|
null
© Grupa PGD
nullnullnullnullnullnullnull

Otwarcie nowego salonu Ford Partner w Krakowie połączone było ze specjalnym pokazem nowego Forda B-Max. Połączenie to jak najbardziej uzasadnione, ponieważ salon i samochód poza funkcjonalnością i komfortem łączy energooszczędność i szacunek do ekologii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Andrzej Trawka, wiceprezes Grupy PGD ds. handlowych, wyraził przekonanie, że klienci znakomicie będą czuć się w salonie nie tylko z powodu jego funkcjonalności i nowoczesności. "Klimat tworzy załoga, a jej trzon stanowią pracownicy zatrudnieni 15 lat temu, po wybudowaniu poprzedniej siedziby „Partnera”.

Uzasadniając tezę, że „Partner” to najprawdopodobniej najbardziej ekologiczne i najbardziej energooszczędne dealerstwo w Polsce, należy wskazać m.in. na wyposażenie obiektu w inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS), który reguluje oświetlenie i optymalizuje zużycie energii elektrycznej oraz grzewczej, a także na wykorzystanie w budynku odnawialnych źródeł energii i najnowszych rozwiązań techniki świetlnej LED.

"Wiadomo jednak, że do salonu przychodzi się po to, żeby z niego wyjechać - przypomniał z uśmiechem Andrzej Trawka. Stwierdził, że atrakcyjna oferta Forda, wzbogacona teraz jeszcze o model B-Max, czyni ten cel klientów szybko osiągalnym.

Potwierdził to przekonanie prezes Ford Polska Adam Kołodziejczyk, który zdradził, że ofensywa marketingowa Forda znacznie zintensyfikowała ruch w salonach i że B-Max już znalazł kilkudziesięciu nabywców. "Życzę Państwu pełnej satysfakcji ze współpracy z jednym z najstarszych dealerów Forda - powiedział Adam Kołodziejczyk, zwracając się do gości premierowego spotkania.

Przypomnijmy, że nowy B-Max został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Niewielkie gabaryty auta ułatwiają sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach. Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka B, nowy Ford zapewnia użytkownikom niezwykle wygodny, bo o szerokości 1,5 metra, dostęp do wnętrza.

Ford B-Max oferta modelowa z cennikiem

B-Max jest wyposażony w kilka interesujących, nowoczesnych rozwiązań. Na przykład system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) hamuje automatycznie, gdy tylko jest to konieczne, co znacznie zmniejsza ryzyko kolizji w korkach ulicznych. Natomiast rozwiązanie Ford SYNC pozwala sterować odtwarzaniem utworów i urządzeniami mobilnymi przez proste polecenia głosowe.

Nowy silnik Forda 1.0 EcoBoost, który napędza B-Maxa, dostarcza tyle mocy, co jego klasyczny 1,6-litrowy odpowiednik, zachowując najwyższą w klasie ekonomiczność pod względem zużycia paliwa. Właśnie ten motor na podstawie głosów jurorów z 35 krajów wygrał konkurs International Engine of the Year 2012, zdobywając przy okazji także tytuły w kategorii „Najlepszy nowy silnik” oraz „Najlepszy silnik poniżej 1,0 litra”.

W najbliższy weekend w salonach Forda w Polsce odbędą się dni otwarte, których bohaterem będzie właśnie B-Max.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane