/  / Początek roku jak marzenie

Początek roku jak marzenie

TOYOTA CARTER GDAŃSK|
null
© Toyota Carter
null

O takim początku roku można było od ponad dekady w zasadzie tylko pomarzyć. W ciągu pierwszych dwóch tygodni stycznia klienci Toyoty Carter Gdańsk zamówili 30 samochodów. W ostatnich dniach po 5-6 dziennie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Większą część zamówień stanowią samochody z 2013 roku, z możliwością odliczenia VAT. W tym przypadku oferta jest już dosyć ograniczona. Nie ma już na przykład modelu RAV4. Cały czas można zamawiać bez VAT także samochody z aktualnej produkcji, które zajmują miejsce pojazdów wyprzedażowych - tłumaczy Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

"Większość Toyot z odpisem VAT sprzedajemy małym firmom i wolnym zawodom. Duże podmioty pytają o wyższe modele, na przykład Avensisa czy właśnie RAV4. Pytania o takie pojazdy dostajemy w zasadzie codziennie - dodaje Sławomir Filimoniuk specjalista ds. sprzedaży flotowej Toyota Carter Gdańsk.

Kończy się wyprzedaż rocznika. W europejskich magazynach Toyoty jest też coraz mniej samochodów, które maja szanse zdążyć do klientów przed wprowadzeniem nowych przepisów dotyczących VAT. "Podejrzewamy, że w myśl aktualnych ustaleń prawnych, abyśmy mogli zrealizować transakcję, ostatni klienci powinni pojawić się u nas na przełomie stycznia i lutego - podsumowuje Maja Lesińska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane