/  / Po majowym weekendzie szukajmy pracowników...50% taniej!

Po majowym weekendzie szukajmy pracowników...50% taniej!

null
null

Promocja jakiej jeszcze nie było, a to wszystko na przekór majowej tradycji długiego weekendu i trudnego powrotu do rzeczywistości po jego zakończeniu - my nie zamierzamy leniuchować, a Klientów nadal zachęcamy do odpoczynku! 50-procentowy rabat na rekrutację...tylko do 9 maja.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Początek maja to już od wielu lat czas świę™towania. Mimo pięknej aury i wolnych dni w kalendarzu ciężko jednak uciec od obowiązków, tak samo jak potem ciężko do nich powrócić. MotoKariera zachęca jednak wszystkich Pracodawców do odpoczynku po weekendzie, a my w tym czasie... zajmiemy się ich procesami rekrutacyjnymi. Znajdziemy Pań„stwu ciekawych kandydatów, sprawdzimy ich kompetencje, zarekomendujemy najlepszych, a następnie damy gwarancję™ na ich zatrudnienie - proste i szybkie... a do tego do 9 maja bardzo tanie.

Tylko do 9 maja z okazji majowego weekendu oferujemy 50-procentowy rabat na zatrudnienie sprzedawców i 40% rabatu na wszystkie pozostał‚e procesy. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy dla Państwa zindywidualizowane oferty oparte o Pań„stwa szczegółowe oczekiwania - niskie ceny nie oznaczają bowiem niskiej jakoś›ci!

MotoKariera - Twoja kariera na najwyższym biegu!
www.motokariera.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@motokariera.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane