/  / Plebiscyt Fleet Derby 2016

Plebiscyt Fleet Derby 2016

null
null

Już po raz piąty odbędzie się ogólnopolski plebiscyt Fleet Derby. Jego celem jest promocja produktów i usług flotowych, osobowości flotowych oraz wyróżnienie dla najlepszych graczy w branży.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Plebiscyt Fleet Derby to przede wszystkim promocja i możliwość zaprezentowania własnej oferty na forum czytelników magazynu "Fleet". Przedstawiciele branżowi mogą oddawać głosy na nominowane produkty i usługi oraz mają możliwość zapoznania się z nowymi ofertami.

Głosy można oddawać drogą internetową do 30 kwietnia w czterech następujących kategoriach:

Osobowość Flotowa
O laur "Fleet Derby 2016 - Osobowość Flotowa" będą walczyć nie tylko dyrektorzy i kierownicy sprzedaży flotowej, ale także i przedstawiciele firm będących dostawcami usług flotowych. Organizatorzy zapraszają firmy do zgłaszania swoich reprezentantów, którzy w pracy zawodowej na stanowisku kierowniczym wyróżniają się charyzmą, szczególną osobowością czy uznaniem wśród klientów.

Produkt i Usługa Flotowa
Nominacje zgłaszane są do 12 podkategorii

Najpopularniejszy Samochód Flotowy
W tej kategorii wybrany zostanie jeden konkretny model oferowany w Polsce, który zdaniem osób biorących udział w głosowaniu ma najwięcej cech idealnego, popularnego samochodu firmowego. Zgłoszone auta nie będą rozróżniane na wersje silnikowe czy wyposażenia. Każdy biorący udział w głosowaniu może oddać tylko jeden głos, na jeden model samochodu spośród wszystkich zgłoszonych przez koncerny.

Motoryzacyjna Marka Flotowa
Udział w tej kategorii biorą wszyscy importerzy samochodowi i wszystkie dostępne na polskim rynku marki. O tym, kto wygra, zadecyduje największa liczba głosów.


Ogłoszenie wyników plebiscytu Fleet Derby 2016 nastąpi 13 maja.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane