/  / Pierwszy sprzedany autobus w nowej sytuacji Autosan

Pierwszy sprzedany autobus w nowej sytuacji Autosan

Autosan SA|
null
© Autosan
null

30 października Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie odebrał w Autosan S.A. autobus Sancity 9LE. Jest to pierwszy autobus, który opuścił mury fabryki po 7 października bieżącego roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Niskowejściowy Sancity dla Ciechanowa wyposażony jest w silnik Cummins EEV i automatyczną skrzynię biegów Allison z retarderem. Wóz może przewozić 60 pasażerów, w tym 20 na miejscach siedzących. Wyposażony jest również w najnowszej generacji urządzenia elektronicznej informacji pasażerów i kasowania biletów.

Autobus przystosowany został do przewożenia osób niepełnosprawnych.

"ZKM w Ciechanowie, podobnie jak wszyscy inni kontrahenci, którzy zamówili nasze autobusy jeszcze przed złożeniem do sądu wniosku o ogłoszenie upadłości Autosan S.A., potwierdził swoje zamówienie, wyrażając tym samym zaufanie dla spółki i jej działalności - podkreśla polski producent pojazdów z Sanoka.

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym partnerom biznesowym za okazaną w ten sposób pomoc i wsparcie dla naszych działań. Ze swej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować oraz rozwijać produkcję autobusów w sanockiej fabryce".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane