/  / Pierwszy salon DS w Polsce

Pierwszy salon DS w Polsce

null
null

Duch Awangardy zawitał do Warszawy. 26 maja zainaugurował w stolicy działalność pierwszy w Polsce salon francuskiej marki DS.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Francuska marka z siedzibą w Paryżu, wydzielona z Citroena i zarządzana przez koncern PSA, usamodzielniła się 1 czerwca 2014 roku. Nazwą oraz tradycją nawiązuje do słynnego modelu DS z 1955 roku, który 60 lat temu rozsławił Citroëna.

Dziś w ofercie ma trzy modele, istniejące wcześniej pod marką Citroën DS: DS3, DS4 oraz DS5. Od 2010 roku, kiedy na rynek trafił pierwszy model z tej serii, sprzedano ponad 550 tys. takich aut. Najwięcej trafiło do Chin, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch. W Europie samochody marki DS można kupić w DS Store lub w salonach sieci Citroën dysponujących oddzielną powierzchnią ekspozycyjną dla nowej marki.  

Otwarcie pierwszego salonu DS w Polsce odbyło się przewodnim hasłem marki – The Spirit Of Avant Garde. Ambicją francuskiej marki jest bowiem zapoczątkowanie cyklu inicjatyw kulturalnych i uczynienia z salonu przestrzeni osobliwych wydarzeń artystycznych, płaszczyzny, gdzie będzie można przeżywać niebanalne wystawy, pokazy oraz współpracować z awangardowymi twórcami.  

DB
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane