/  / Pierwszy salon BMW w Kielcach

DEALERZY | Pierwszy salon BMW w Kielcach

null
© BMW
null

Oddano do użytku pierwszy autoryzowany salon marki BMW w Kielcach. Obiekt działa pod szyldem ZK Motors.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pierwszy w Kielcach oraz województwie świętokrzyskim autoryzowany salon i serwis BMW ZK Motors rozpoczyna działalność. W ofercie znajdą się samochody oraz motocykle marki z Bawarii. Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się przy ul. Wystawowej 2.

Obiekt wybudowano według najwyższych standardów koncernu z Monachium. Salon uzyskał ponadto certyfikat BMW Green Building, poświadczający zastosowanie najnowszych technologii z zakresu budownictwa przyjaznego dla środowiska. 99% oświetlenia wykorzystuje wydajną technologie LED, a automatyczny system sterowania oświetleniem zsynchronizowany jest z czujnikiem światła dziennego, co w znacznym stopniu zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Właściciel nowego obiektu dealerskiego od maja 2010 roku prowadzi także salon sprzedaży i serwis motocykli BMW w Radomiu przy ul. Warszawskiej.

Sieć dealerska BMW Group na polskim rynku liczy obecnie 24 autoryzowane salony sprzedaży.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane