/  / Pierwsze egzemplarze nowej Skody Octavii już we flocie

Pierwsze egzemplarze nowej Skody Octavii już we flocie

Skoda|
null
© Skoda
null

24 kwietnia w salonie firmy Carsed w Mińsku Mazowieckim odbyło się pierwsze w Polsce przekazanie dużej floty bazującej na trzeciej generacji Skody Octavii. Samochody trafiły do carparku Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Współpraca pomiędzy firmami trwa już od początku 2008 roku, kiedy to Bank BPS zakupił kilkadziesiąt modeli Fabia i Octavia. Odmłodzoną flotę firmy uzupełnią teraz nowe Skody Octavia i Rapid.

Wszystkie samochody wyposażone są w silniki benzynowe TSI, które zapewniają dynamikę jazdy oraz ekologiczną i ekonomiczną eksploatację.
   
"Wybrane modele samochodów odpowiadają wymaganiom naszych pracowników. Ważna jest także optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją floty. Auta pozwolą skutecznie wypełniać obowiązki firmowe, będąc przy tym ekonomiczne. Usługę leasingową full service w dalszym ciągu będzie dostarczał długoletni partner Banku BPS, firma Arval - powiedziała Joanna Ciarczyńska, dyrektor departamentu administracji.

"Cieszymy się, że nasz strategiczny klient zdecydował się na kolejne zakupy samochodów marki Skoda. Jesteśmy pewni, że nowa Octavia wywiąże się ze swoich zadań wzorowo. Jest to samochód, który odzwierciedla najlepsze geny marki: elegancję, funkcjonalność, bezpieczeństwo i korzystną cenę. Z Bankiem BPS wiążemy także plany na dalszą współpracę w przyszłości - dodał Tomasz Koter, kierownik zespołu sprzedaży flotowej Skoda.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane