/  / Pierwszą rundę zmagań Volvo VISTA wygrał zespół...

Pierwszą rundę zmagań Volvo VISTA wygrał zespół...

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Od kilkudziesięciu lat Volvo organizuje zawody, które mają na celu wyłonienie najlepszej ekipy serwisowej w każdym kraju. Pierwszą rundę tegorocznych zmagań Volvo VISTA wygrał zespół firmy Volvo Wadowscy z Krakowa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W konkursie VISTA biorą udział 3-osobowe zespoły wystawiane przez autoryzowanych dealerów samochodów osobowych Volvo. W każdej z ekip jest mechanik, doradca serwisowy i specjalista ds. części zamiennych.

Podczas każdej z rund teoretycznych muszą oni stawić czoła kilkudziesięciu, często bardzo podchwytliwym pytaniom. Po trzech rundach najlepsze drużyny spotykają się w ogólnopolskim finale, gdzie rywalizują już podczas zadań praktycznych.

Oceniane jest podejście do klienta, fachowość wykonanych czynności, a także praca zespołowa, na którą Volvo Car Group stawia szczególnie duży nacisk. Konkurs prowadzony jest równolegle w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach.
 
Najlepsze ekipy narodowe zostaną zaproszone do siedziby firmy w Goeteborgu na tygodniowy wyjazd, podczas którego zwiedzą fabrykę, spotkają projektantów, ale przede wymieniają się wiedzą i doświadczeniami.

Rozstrzygnięcie polskiej edycji konkursu nastąpi w kwietniu. W zeszłorocznej edycji zwyciężyła reprezentacja firmy Volvo Wadowscy z Krakowa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane