/  / PGD Flota dostarczyła auta Hyundai dla Podravki

PGD Flota dostarczyła auta Hyundai dla Podravki

PGD|
null
© PGD
nullnullnullnullnull

67 samochodów marki Hyundai dostarczyła spółce Podravka Polska od kwietnia PGD Flota. 56 aut to modele i20 z silnikami 1,1 l diesel o mocy 75 KM, a pozostałych 11 to i30 w wersji kombi z silnikami 1,4 l diesel o mocy 90 KM.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Samochody są przeznaczone dla przedstawicieli handlowych i szefów regionów producenta wyrobów powszechnie stosowanych w naszych kuchniach.

Operatorem floty jest Arval.

"Mamy kolejny dowód, że Hyundai coraz lepiej radzi sobie na wymagającym, a czasem uznawanym nawet za hermetyczny rynku flotowym - komentuje Andrzej Joszczuk, dyrektor ds. sprzedaży PGD Flota. "Wybór Podravki potwierdza, jak dzięki dogłębnej analizie bieżących ofert można łamać utarte schematy. A taka zdrowa konkurencja musi dawać do myślenia dostawcom samochodów, co w oczywisty sposób przekłada się na korzyści klientów".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane