/  / Peugeot w Białymstoku

DEALERZY | Peugeot w Białymstoku

null
© Peugeot Polska
nullnullnull

W Białymstoku działa nowy salon i serwis ASW Wojciula Peugeot. To jedyny w tym mieście autoryzowany punkt francuskiej marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Autoryzowana stacja Peugeot w Białymstoku (Generała Maczka 51) zaprojektowana i zbudowana została zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot. Obiekt spełnia wszystkie standardy Blue Box, według których marka buduje obiekty na świecie.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności, w tym salon o powierzchni 440 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (7 stanowisk), sprzedaż części zamiennych oraz blacharnia-lakiernia.

"Mamy za sobą wieloletnią historię działalności w branży motoryzacyjnej i ważne doświadczenie. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje - powiedział Wiesław Wojciula, prezes ASW Peugeot Wojciula.

Nowy salon w Białymstoku oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot (osobowe i użytkowe).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane