/  / Peugeot koło Citroena

DEALERZY | Peugeot koło Citroena

null
© Peugeot
nullnull

29 października nastąpiło w Warszawie uroczyste otwarcie nowego salonu i serwisu Peugeot Retail Polska, który powstał obok dotychczasowego obiektu firmowego Citroen Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon i serwis Peugeot Retail Polska działa przy Alei Krakowskiej 206 w Warszawie. Obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności, w tym salon sprzedaży samochodów nowych (powierzchnia 524 m2), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także sprzedaż części zamiennych.

Ceremonię otwarcia uświetniono premierą nowej wersji modelu Peugeot 508. Goście mogli obejrzeć odmiany nadwoziowe 508 sedan oraz SW, a także skorzystać z zjazd próbnych, które były organizowane podczas wydarzenia.

W czasie uroczystości Piotr Borowiecki, dyrektor Peugeot Citroen Retail Polska, powiedział: "Jest to jeden z 370 salonów Peugeot Citroen Retail w 17 krajach, ich łączna sprzedaż to ponad 320 000 nowych samochodów rocznie. W Polsce PCR ma 11% udział w sprzedaży marki Peugeot".

"Nowy salon w pełni wpisuje się w strategię PSA, która jest oparta na trzech markach: Peugeot, Citroen i DS. W ramach tej strategii nasze trzy marki stają się coraz bardziej różnorodne, ale i zarazem komplementarne wobec siebie".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane