/  / Park samochodów w Polsce już w ofercie IBRM SAMAR

Park samochodów w Polsce już w ofercie IBRM SAMAR

CEPiK|
null
null

Już dziś dostępna jest najnowsza i najbardziej aktualna baza danych "Samochody osobowe i dostawcze – Park 2016", opracowana przez IBRM SAMAR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Samochody osobowe i dostawcze – Park 2016" to baza danych o zarejestrowanych w Polsce samochodach osobowych (w tym osobowych z homologacją ciężarową N1) i dostawczych – stan na 31 grudnia 2016 roku. Baza zawiera szczegółowe informacje dotyczące parku pojazdów w wieku do 20 lat i została opracowana na podstawie danych Centralnej Ewidencji Pojazdów MSW.

Dane zawarte w bazie pozwalają na wszechstronną analizę polskiego parku samochodów i dostarczają odpowiedzi na wiele pytań, takich jak: ile samochodów osobowych i dostawczych w wieku do 20 lat jest zarejestrowanych w Polsce; ile z nich rzeczywiście jeździ po polskich drogach; jak wiele pojazdów to auta firmowe; w jakiej części Polski jest zarejestrowanych najwięcej samochodów; w którym województwie jeżdżą najmłodsze, a w którym najstarsze pojazdy.

Wydanie za 2016 rok posiada pole "uwagi", w którym znajduje się informacja, czy w ciągu ostatnich 7 lat w bazie źródłowej były dokonane jakieś zmiany. Dzięki temu można z pewnym przybliżeniem wyeliminować auta, które fizycznie nie są już w eksploatacji, a nadal pozostają w CEP.

Pełna baza dostępna jest odpłatnie w formacie Access. IBRM SAMAR oferuje również przygotowanie wyciągów z bazy, opracowanych pod kątem potrzeb konkretnego klienta. Osoby reprezentujące firmy zainteresowane dostępem do bazy, prosimy o kontakt z naszym biurem (e-mail: oferta@samar.pl).
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane