/  / Park samochodów 2013 w ofercie IBRM Samar

Park samochodów 2013 w ofercie IBRM Samar

null
null

Ile samochodów osobowych i dostawczych w wieku do 10 lat jest zarejestrowanych w Polsce? A ile rzeczywiście jeździ po polskich drogach? Jak wiele z nich to auta firmowe? Gdzie jest zarejestrowanych najwięcej samochodów? W którym województwie jeżdżą najmłodsze, a w którym najstarsze pojazdy? Na wszystkie te pytania, a także na wiele innych dotyczących aut zarejestrowanych na terenie Polski, można znaleźć odpowiedź w najnowszej bazie danych opracowanej przez IBRM SAMAR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Samochody osobowe – park 2013" to baza danych o zarejestrowanych w Polsce samochodach osobowych oraz osobowych z homologacją ciężarową o DMC do 6,0 ton, bez minibusów – stan na 31 grudnia 2013 roku. Baza zawiera szczegółowe informacje dotyczące parku pojazdów w wieku do 10 lat i została opracowana na podstawie danych Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Wydanie za 2013 rok posiada pole "uwagi", w którym znajduje się informacja, czy w ciągu ostatnich 7 lat w bazie źródłowej były dokonane jakieś zmiany. Dzięki temu można z pewnym przybliżeniem wyeliminować auta, które fizycznie nie są już w eksploatacji, a nadal pozostają w CEP.

Pełna baza dostępna jest odpłatnie. IBRM SAMAR oferuje również przygotowanie wyciągów z bazy, opracowanych pod kątem potrzeb konkretnego klienta. Osoby reprezentujące firmy zainteresowane dostępem do bazy, prosimy o kontakt z naszym biurem (e-mail: oferta@samar.pl).
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane