/  / Pajero pomoże policji

Pajero pomoże policji

null
© Mitsubishi
null

Małopolska policja zdecydowała się na zakup łącznie 6 egzemplarzy Mitsubishi Pajero. Samochody pojawią się m.in. w Krakowie oraz w Zakopanem.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowe Pajero mają służyć policjantom podczas patroli na terenie parków narodowych i krajobrazowych, rezerwatów przyrody oraz obszarów "Natura 2000", a również w trudno dostępnych, górzystych terenach, gdzie nie poradziłby sobie samochód osobowy. Wozy będą też wykorzystywane m.in. podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych oraz w sytuacjach kryzysowych (np. podczas klęsk żywiołowych takich jak powódź).

Samochody Mitsubishi trafią do Komisariatu Wodnego KWP w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a także do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, Zakopanem, Suchej Beskidzkiej oraz w Gorlicach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane