/  / Otwarcie nowej siedziby DEKRA

Otwarcie nowej siedziby DEKRA

DEKRA Polska|
null
© DEKRA
nullnull

Ze zwiększoną energią DEKRA stawia za granicą na powiązanie usług oferując je w jednej siedzibie: w Warszawie ta międzynarodowa organizacja rzeczoznawcza otworzyła właśnie swoją nową siedzibę.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W jednym miejscu około 60 pracowników zapewnia obsługę klientów w zakresie usług motoryzacyjnych, systemów certyfikacji oraz usług z dziedziny budownictwa i nieruchomości.

Nowa siedziba DEKRA Polska w Warszawie mieści się w budynku przy ulicy Rzymowskiego 28.

Dotychczas trzy spółki (DEKRA Polska, DEKRA Certification i DEKRA Industrial) posiadały siedziby w stolicy Polski w trzech różnych lokalizacjach.

"Pomysł oferowania możliwie szerokiej palety naszych usług w jednym miejscu jest najkorzystniejszy z uwagi na skrócenie drogi naszych klientów, dobre warunki dla naszych pracowników i synergie w naszych procesach wewnętrznych - podkreśla Stefan Kolbl, prezes zarządu DEKRA e.V. i DEKRA SE. "Z tego powodu konsekwentnie kontynuujemy ten proces".

Siedziby skupiające większą liczbę spółek DEKRA działają już w Niemczech we Frankfurcie nad Menem, w Hanowerze i Hamburgu, a w Europie w Sztokholmie, Mediolanie i Bratysławie, ponadto m.in. w Szanghaju.

W Polsce DEKRA jest obecna od około 20 lat. Obok oferowanych teraz kompleksowych usług  w jednym miejscu w Warszawie, w Krakowie znajduje się także siedziba DEKRA zajmująca się usługami personalnymi z zakresu pracy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane