/  / Otwarcie nowego serwisu Scania w Zielonej Górze

Otwarcie nowego serwisu Scania w Zielonej Górze

Scania Polska|
null
© Scania
null

W sierpniu sieć serwisowa Scania powiększyła się o nowy obiekt w Zielonej Górze. Dotychczasowy serwis został przeniesiony do nowej lokalizacji na trasie Północnej przy wjeździe na drogę ekspresową S3.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z myślą o komforcie klientów serwis operujący w rejonie Zielonej Góry został przeniesiony do innej lokalizacji. Nowo otwarta placówka świadczy pełen zakres usług: przeglądy, naprawy ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, urządzeń chłodniczych oraz całodobową pomoc Scania Assistance. Obiekt posiada duży asortyment części zamiennych i oferuje umowy obsługowo-naprawcze.

Wachlarz oferowanych usług obejmuje także legalizację tachografów cyfrowych i naprawy klimatyzacji. Serwis posiada cztery stanowiska naprawcze, w tym trzy przejazdowe.

Na klientów czeka Biuro Handlowe wraz z pełną ofertą pojazdów nowych i używanych, w tym z najnowszym modelem Scania Streamline.

"Oddajemy naszym klientom nowocześniejszy, wygodniejszy i przez to bardziej przyjazny serwis. Przenosząc obiekt do całkiem nowej lokalizacji chcieliśmy zagwarantować naszym klientom łatwość dojazdu oraz większy komfort usług. Jesteśmy pewni, że szybko zauważą i docenią wprowadzone zmiany - podkreśla Krzysztof Weiss, kierownik serwisu Scania w Zielonej Górze.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane