/  / Otwarcie nowego serwisu Scania w Koszalinie

Otwarcie nowego serwisu Scania w Koszalinie

Scania Polska|
null
© Scania
null

Z dniem 1 lipca sieć serwisowa Scania powiększyła się o nowy obiekt w Koszalinie. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Nowe Bielice w gminie Biesiekierz przy Drodze Krajowej nr 6, przy wjeździe do Koszalina od strony Szczecina.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z myślą o wygodzie klientów dotychczasowy serwis Scania działający w Koszalinie został przeniesiony do innej lokalizacji. Nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług: przeglądy, naprawy ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, silników morskich oraz całodobową pomoc Scania Assistance.

Posiada duży asortyment części zamiennych i oferuje także umowy obsługowo-naprawcze. Wachlarz oferowanych usług został dodatkowo powiększony o legalizację tachografów cyfrowych. Serwis posiada cztery stanowiska przejazdowe.

Na klientów czeka pełna oferta pojazdów nowych i używanych, w tym najnowszy model Scania Streamline.

"Wiemy, że dyspozycyjność pojazdów jest kluczowym czynnikiem sukcesu w branży transportowej, dlatego oddajemy naszym klientom nowy, większy i nowoczesny obiekt serwisowy. W ten sposób będziemy mogli zapewnić im jeszcze lepszą dostępność usług i szybszy powrót pojazdu na drogę - mówi Tomasz Duda, kierownik serwisu Scania w Koszalinie.

"Początki działalności Scania w rejonie zachodniopomorskim sięgają roku 1997, serwis w Koszalinie działa od dziesięciu lat. Pozyskaliśmy przez ten czas grono stałych, wiernych klientów. Jesteśmy pewni, że dostrzegą i docenią te zmiany".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane