/  / Otwarcie Harley-Davidson Gdańsk

DEALERZY | Otwarcie Harley-Davidson Gdańsk

null
© Harley-Davidson
null

Już w sobotę nastąpi uroczyste otwarcie salonu Harley-Davidson Gdańsk. Obiekt należy do firmy dealerskiej Motor Centrum.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Motor Centrum – znana na rynku jako autoryzowany dealer takich marek jak Opel, Suzuki oraz Mitsubishi – rozpoczyna kolejny rozdział w swojej działalności. Jest nim rychłe otwarcie salonu Harley-Davidson Gdańsk.

Do uruchomienia salonu Harley-Davidson Gdańsk firma Motor Centrum przygotowywała się intensywnie od początku roku. Nowy obiekt wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem i bardzo bogatą ofertą akcesoriów. W salonie o powierzchni 181 m2 dostępna jest szeroka gama motocykli, odzieży i akcesoriów dla zmotoryzowanych.

Dlaczego firma Motor Centrum wybrała do współpracy akurat markę motocyklową z USA, Harley-Davidson? Mówi Marek Weltrowski-Knopik, dyrektor zarządzający: "Szukamy stale dróg rozwoju. Podjęcie współpracy z legendarną marką z Milwaukee stało się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Nasze działania i zaangażowanie zdecydowaliśmy ukierunkować na rozwój gałęzi motoryzacji, która w znacznej mierze opiera się na pasji".

"Wśród wielu motocyklistów Harley-Davidson postrzegany jest jako niedościgniony ideał. Dlatego zespół salonu Harley-Davidson Gdańsk składa się ze specjalistów, dla których motocykle Harley-Davidson to przede wszystkim pasja i sposób na życie".

Uroczysta inauguracja obiektu Harley-Davidson Gdańsk odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 kwietnia.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane