/  / Opony Michelin wybrane przez PolskiBus.com

Opony Michelin wybrane przez PolskiBus.com

Michelin Polska|
null
© PolskiBus.com
null

Michelin podpisał umowę z firmą PolskiBus.com, popularnym międzymiastowym przewoźnikiem autokarowym. Współpraca obejmuje dostawę i serwisowanie opon do pojazdów jeżdżących po 12 krajowych i międzynarodowych trasach w ramach siatki połączeń PolskiBus.com.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Michelin podpisała umowę na wyposażenie 69 autokarów polskiego przewoźnika PolskiBus.com, który oferuje ekspresowe połączenia autokarowe do 19 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji. Współpraca ma formę kontraktu kilometrowego, który zakłada ponoszenie wydatków uzależnionych od ilości przejechanych przez pojazdy kilometrów.

W ramach umowy PolskiBus.com otrzymuje pełną obsługę produktowo-serwisową oferowaną przez Michelin w oparciu o rozwiązania dla flot (Michelin Solutions). Rozwiązania te zapewniają optymalizację procesu zarządzania oponami, mającą na celu obniżenie kosztów, a przez to zwiększenie wydajności użytkowania pojazdów.

Obsługą serwisową zajmie się sieć Euromaster.

Autokary PolskiBus.com objęto usługą Michelin Euro Assist, czyli pomocą w przypadku awarii w drodze w całej Europie.

Rozwiązanie proponowane przez Michelin zostało wybrane przez PolskiBus.com w procesie negocjacji. W ramach umowy autokary przewoźnika zostaną wyposażone w opony Michelin X MultiWay 3D.

Kontrakt obejmuje dostawę ogumienia do pojazdów jeżdżących zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. W lecie przewoźnik będzie korzystał z opon 315/80R22,5 Michelin X MultiWay 3D XZE na wszystkich osiach, zaś w zimie będzie to 315/80R22,5 Michelin X MultiWay 3D XZE na osi prowadzącej i wleczonej oraz 315/80R22,5 Michelin X MultiWay 3D XDE na osi napędowej.

"PolskiBus.com to kolejna firma, która zaufała zarówno naszym produktom, jak i kompleksowemu rozwiązaniu gwarantującemu redukcję kosztów - podkreśla Andrzej Dudek z Michelin Polska.

"PolskiBus.com odniósł ogromny sukces od momentu wejścia na rynek dwa lata temu. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, stale rozwija sieć połączeń i inwestuje w nowoczesną flotę autokarów. Aby zapewnić naszym pasażerom bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług, współpracujemy z partnerami, którzy tak jak my cenią najwyższe standardy obsługi klienta - mówi Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.

Za wszystkie czynności serwisowe związane z oponami jest odpowiedzialny punkt Euromaster Litwin z Warszawy.

Serwis będzie obejmował takie operacje jak montaż/demontaż opon, wyważanie, pogłębianie, kontrola oraz uzupełnianie ciśnienia, wymiana zaworów, itp.

Wszelkie prace związane z oponami będzie nadzorował inspektor techniczny Michelin Solutions.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane