/  / Oplowi dobrze idzie sprzedaż

Oplowi dobrze idzie sprzedaż

OPEL|
null
© Opel
null

Marcowa sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2 507 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. To daje ponad 57% wzrostu w porównaniu do analogicznego miesiąca rok wcześniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Co warto dodać, marzec był jednocześnie trzecim z rzędu miesiącem, w którym do klientów Opla w Polsce trafiło ponad 2 000 aut.

Łącznie po pierwszych trzech miesiącach roku sprzedaż Opla wyniosła natomiast 6 942 egzemplarzy, czyli o prawie 44% więcej niż dokładnie rok wcześniej (4 827 sztuk).

Liderem sprzedaży marki w okresie od stycznia do marca jest model Opel Corsa (2 159 sztuk), tuż za nią uplasowała się Astra (1 989 egzemplarzy). Trzecie miejsce na podium przypadło natomiast Oplowi Insignii, który uzyskał wynik 1 119 sztuk.
 
Również samochody dostawcze Opla cieszyły się powodzeniem, a ich sprzedaż wzrosła w pierwszym kwartale o prawie 50%. Najpopularniejszym modelem w gamie był Opel Vivaro: ponad 66% wzrostu i 298 sprzedanych egzemplarzy.

"Bardzo dobre wyniki Opla w pierwszym kwartale oczywiście cieszą, jednak my już koncentrujemy się na dalszej ofensywie rynkowej - zapowiada Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. "Od kwietnia zaoferujemy klientom w Polsce bardzo atrakcyjne warunki zakupu fabrycznej instalacji LPG do naszych najbardziej popularnych modeli oraz wprowadzimy specjalną ofertę wydłużonej gwarancji producenta Opel FlexCare".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane