/  / Opel w sam raz dla Kowalskiego

Opel w sam raz dla Kowalskiego

null
© Opel
null

We wrześniu producent Astry utrzymał pozycję jako czołowa marka polskiego rynku wśród klientów indywidualnych. Opel szykuje niebawem dwie nowości w salonach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ubiegłym miesiącu firma spod znaku błyskawicy zarejestrowała na polskim rynku łącznie 2 765 samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych. To stanowi ponad 21% wzrostu w porównaniu do września 2015. Natomiast wynik skumulowany liczony od stycznia daje Oplowi bilans na poziomie 27 367 egzemplarzy – przy dynamice wzrostu przekraczającej 14%.

A w rankingu topowych modeli Opla prym wiedzie jednocześnie ulubieniec klientów indywidualnych – czyli Astra z wynikiem 10 595 rejestracji. Na kolejnych miejscach podium wylądowały natomiast: Corsa z wynikiem 5 039 egzemplarzy oraz Mokka, która na koncie ma 3 276 sztuk.

Co warto zauważyć, wszystkie wymienione modele znalazły się w pierwszej dziesiątce aut najchętniej wybieranych przez klientów indywidualnych w Polsce.

Przy tych sukcesach Opel nie zamierza jednak wcale spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie – zapowiada kolejne nowości. A jakie? Otóż w weekend 21-23 października w salonach dealerskich zadebiutują równocześnie aż dwa modele: to Mokka X oraz Zafira (oba po zmianach modernizacyjnych).

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane