/  / Opel dla Kowalskiego i Nowaka

Opel dla Kowalskiego i Nowaka

null
© Opel
null

W lipcu Opel został liderem na rynku klientów indywidualnych w Polsce, spychając Skodę na miejsce drugie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W lipcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3 081 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. To najlepszy miesięczny wynik marki w tym roku – po raz pierwszy firma spod znaku błyskawicy przekroczyła bowiem próg 3 000 egzemplarzy.

Natomiast narastająco od stycznia polscy dealerzy wydali już łącznie 19 703 nowych Opli, czyli o 19,3% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, kiedy to padł wynik na poziomie nieco ponad 16 500 sztuk.

Liderem zestawienia modeli Opla jest kompaktowa Astra – 6 217 sztuk. Na drugim miejscu podium uplasowała się Corsa z wynikiem 5 155 egzemplarzy, natomiast trzecia była Mokka (2 757 sztuk). Warto dodać, że wszystkie te modele znajdują się w TOP-10 aut najchętniej wybieranych przez klientów indywidualnych w Polsce.

"Bardzo wysoka sprzedaż w okresie wakacyjnym dała nam pozycję lidera na rynku klientów indywidualnych w lipcu. Jestem pewny, że nowa Astra, która zadebiutuje w Polsce już wkrótce, również spełni oczekiwania nabywców - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane