/  / Opel chwali się wynikami w Polsce

Opel chwali się wynikami w Polsce

null
© Opel
null

Dla marki spod znaku srebrnej błyskawicy był to najlepszy marcowy wynik sprzedaży od 11 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W marcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3 231 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t. Uzyskany wynik oznacza 8,8% wzrostu w porównaniu do tego samego miesiąca rok wcześniej. Z kolei w zestawieniu za cały pierwszy kwartał marka legitymuje się rezultatem, który wynosi 9 103 egzemplarzy (+7,4%).

Warto odnotować, że dla Opla był to najlepszy marzec od 11 lat i jednocześnie najlepszy pierwszy kwartał na przestrzeni ostatnich 8 lat.

Nowe kombi w salonach
Liderem sprzedaży marki jest Astra – 3 465 sztuk. Za nią lokuje się Corsa z wynikiem 1 652 egzemplarzy, a trzecie miejsce na podium wywalczyła sobie Mokka (1 320 aut).

"Nasze modele radzą sobie znakomicie. Szczególnie cieszy nas rosnąca popularność Astry. Jej sprzedaż w pierwszym kwartale wzrosła o prawie połowę w stosunku do ubiegłego roku. W marcu Astra była też modelem najchętniej wybieranym przez klientów indywidualnych. Już w kwietniu zadebiutuje w salonach nowa wersja kombi tego modelu - zapowiada Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane