/  / Opel bije rekordy sprzedaży

Opel bije rekordy sprzedaży

GM Poland|
null
© Opel
null

Dla Opla w Polsce był to najlepszy październik licząc od 2003 roku. Dynamika wzrostu sprzedaży marki przekroczyła 40%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W październiku sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2 493 samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t. To rekordowy październik dla marki pod względem wolumenu, licząc łącznie od roku 2003. Natomiast łącznie w tym roku kalendarzowym do klientów nad Wisłą trafiło 23 030 modeli marki Opel, czyli o ponad 42% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku (16 199 sztuk).

Aktualnym liderem sprzedaży marki jest Opel Astra, która uzyskała wynik łącznie 7 147 sztuk. Za Astrą uplasowała się Corsa z wynikiem 5 920 egzemplarzy, natomiast miejsce trzecie zapewniła sobie Insignia (3 552 sztuki).

"Październikowy wynik potwierdza, że rewelacyjnie radzą sobie zarówno nasze tradycyjne bestsellery, jak i modele z nowych segmentów. Miejski SUV Mokka osiągnął w październiku rekordową sprzedaż ponad 430 sztuk i prawie trzykrotny wzrost w stosunku do ubiegłego roku - cieszy się Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

"To auto, idealnie łączące efektowną stylistykę z niemiecką techniką, staje się nowym hitem Opla, zwiększając sprzedaż nie tylko z roku na rok, ale również z miesiąca na miesiąc".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane